Розкрито багатомільйонну схему відмивання коштів у ФРН
2018-11-13 08:32
За інформацією ЗМІ, протягом багатьох років злочинці відмивали гроші південноамериканських наркокартелів передовсім у Німеччині. Перед судом обвинувачені постають у Парижі.
Затримані підшукували самотніх матерів і, використовуючи їхнє важке матеріальне становище, пропонували за гроші прописувати у свідоцтві про народження їхніх дітей батьківство за іноземцями.
Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) України проводять обшуки на митниці за підозрою в проведенні співробітниками ДФС незаконних схем з імпортом авто на 190 мільйонів гривень.
ГДержбюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти низки осіб і учасників українського фондового ринку, які відмивали гроші через операції з облігаціями внутрішньої держпозики.
КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Справу з розслідування схем виведення коштів “ПриватБанку” зумисно “тримають у повітрі”. Там вимальовується така собі політична мовчазна згода. Хоч гроші колишнім акціонерам та пов’язаним із ними особам повертати не будуть. Таку думку у коментарі УНН озвучив економіст Олександр Охріменко.
КИЇВ. 16 листопада. УНН. Голова \"Укрексімбанку\" підозрюється у сприянні легалізації доходів, одержаних незаконним шляхом високопосадовцями часів Януковича, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби СБУ.
Європейський центральний банк (ЄЦБ) почав розслідування, щоб встановити, чи виконував естонський підрозділ шведського банку Swedbank вимоги щодо боротьби з відмиванням коштів.
КИЇВ. 28 січня. УНН. Одна з найбільших продуктових мереж України - \"Сільпо\" - відмила за останні два роки сотні мільйонів гривень ПДВ. Основа схеми - фіктивний експорт аграрної продукції. Про це заявив журналіст Євген Плінський, повідомляє УНН.
Федеральне бюро розслідувань веде розслідування проти олігарха Ігоря Коломойського стосовно можливих фінансових злочинів, включно з відмиванням коштів.
За 9 місяців 2020 року Державною службою фінансового моніторингу направлено до правоохоронних органів 739 матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів, на 60,3 мільярда гривень.
Парламент Данії розглядає можливість запровадження штрафів для топ-менеджерів та співробітників банків, які брали участь у відмиванні коштів. Сума штрафу може сягнути 700% від суми відмитих коштів.