Фізики із США створили особливі “наноголки“ з графену і міді, які використовують енергію електричного струму для перетворення вуглекислого газу, СО2, в молекули етанолу, звичайного спирту.
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мізках свиней окремо від тіла. Про це повідомляє УНН з посиланням на MIT Technology Review.
Це величезний стрибок, що наближує людство до можливості довго перебувати на Місяці. У поєднанні з місячним льодом з нього можна було б навіть виробляти ракетне паливо.
Команда вчених під керівництвом професора Девіда Натта створила синтетичний спирт Alcarelle, який дозволяє сп’яніти без негативних наслідків. Тепер Натт планує вивести речовину на ринок у найближчі п’ять років.