Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мізках свиней окремо від тіла. Про це повідомляє УНН з посиланням на MIT Technology Review.
Дослідники з Массачусетського технологічного інституту і Каліфорнійського університету в Берклі створили пристрій, здатний витягувати воду з повітря навіть у найбільш сухих кліматах.
Це величезний стрибок, що наближує людство до можливості довго перебувати на Місяці. У поєднанні з місячним льодом з нього можна було б навіть виробляти ракетне паливо.
Дослідники з університету Берклі навчилися отримувати вологу з сухого пустельного повітря, і перевірили роботу свого пристрою в пустелі. Вони заявляють, що у їхня технологія вже зацікавила комерційні корпорації