КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мізках свиней окремо від тіла. Про це повідомляє УНН з посиланням на MIT Technology Review.
Фахівці Лабораторії штучного інтелекту Массачусетського технологічного інституту (MIT) застосували технології електроміографії (ЕМГ) і електроенцефалографії (ЕЕФ), щоб навчити робота підкорятися мозковим хвилям.
Кабінет міністрів України пропонує контролювати проходження техоглядів автобусами і комерційним транспортом за допомогою міток радіочастотної ідентифікації (RFID).
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
Шведський антрополог зі своїми колегами збирається виростити мозок неандертальця за допомогою стовбурових клітин і збереженого ДНК представника древньої ери.