Фахівці Лабораторії штучного інтелекту Массачусетського технологічного інституту (MIT) застосували технології електроміографії (ЕМГ) і електроенцефалографії (ЕЕФ), щоб навчити робота підкорятися мозковим хвилям.
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
Спочатку вчені проводили дослідження неефективності методу індукування плюріпотентності клітини, в рамках якого одну клітину трансформували в стовбурову. Вона вже потім могла змінюватися залежно від цілей.
Дослідники Вашингтонського університету в Сієтлі зібрали набір даних про поведінку собак, аби навчити штучний інтелект передбачувати типові дії тварин.
У компанії Hyundai презентували нову систему віртуальної реальності, за допомогою якої інженери зможуть оцінити якість проектування майбутнього автомобіля.
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".