Вигорання – не хвороба. Проте, вигорання створює суттєві проблеми в житті людини та заважає її нормальній життєдіяльності. Це синдром, що є результатом хронічного стресу на роботі.
У святкові дні усім хочеться гарно відпочити. У Міністерстві охорони здоров’я підготували корисну добірку, як провести їх безпечно і не зіпсувати ці дні наслідками переїдання і надмірного вживання алкоголю.
В різних проблемах зі здоров’ям люди звикли звинувачувати гормони. Справді, для здоров’я кожної людини дуже важливим є гормональний баланс, адже навіть незначні коливання гормонів можуть спричинитись до негативних наслідків.
Залишаючись зараз вдома, ви зменшуєте ризики інфікуватися вірусом SARS-CoV-2 або стати його поширювачем. Але у добровільному соціальному дистанціюванні є свої недоліки, зокрема, зниження рівня фізичної активності.Вже зараз зявляються прогнози наслідк...
Багато людей хоч раз в житті переживали такий стан: не знаю, що робити, дуже страшно, повна розгубленість, ноги не слухають, і здається, що зараз станеться серцевий напад або ви знепритомнієте. Трапляється таке несподівано, без очевидних на це причин, досягає кульмінації за 10 хвилин і завершується десь за півгодини. Це не просто раптове погіршення настрою, це – панічна атака.
Втома не обов’язково виникає через постійне навантаження на роботі. Круговерть підготовки до свят і святкування теж забирає чимало сил, а ще – коротший світловий день, низька температура, перехід у новий календарний рік. Усе разом викликає підвищене фізичне та психологічне навантаження. Наш організм зазвичай реагує на такі умови втомою, млявістю і роздратуванням. Не варто недооцінювати такі...
Через тиждень в Україні відбудеться другий тур президентських виборів, градус напруги в суспільстві досяг апогею. Корреспондент.net з\'ясував, як пережити вибори і не схибнутися.
Окружний адміністративний суд Києва опублікував роз’яснення щодо того, яких повноважень тимчасово позбавляється виконуюча обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.
Тривожність, яку слід лікувати, і яка суттєво ускладнює життя, якнайточніше характеризує вислів “непозбувна бентега”. Вона не має певної причини і не минає, каже Супрун.