У святкові дні усім хочеться гарно відпочити. У Міністерстві охорони здоров’я підготували корисну добірку, як провести їх безпечно і не зіпсувати ці дні наслідками переїдання і надмірного вживання алкоголю.
Втома не обов’язково виникає через постійне навантаження на роботі. Круговерть підготовки до свят і святкування теж забирає чимало сил, а ще – коротший світловий день, низька температура, перехід у новий календарний рік. Усе разом викликає підвищене фізичне та психологічне навантаження. Наш організм зазвичай реагує на такі умови втомою, млявістю і роздратуванням. Не варто недооцінювати такі...
В різних проблемах зі здоров’ям люди звикли звинувачувати гормони. Справді, для здоров’я кожної людини дуже важливим є гормональний баланс, адже навіть незначні коливання гормонів можуть спричинитись до негативних наслідків.
Говорити на публіці рано чи пізно доводиться багатьом із нас, і це досить непросто. Нервувати через виступ перед аудиторією, особливо великою, нормально. Головне – навчитися контролювати свої емоції.
Перехід на «зимовий час» може створити додатковий стрес для організму, тож до стану здоров’я особливо уважними мають бути люди, що мають серцево-судинні хвороби.
Багато людей хоч раз в житті переживали такий стан: не знаю, що робити, дуже страшно, повна розгубленість, ноги не слухають, і здається, що зараз станеться серцевий напад або ви знепритомнієте. Трапляється таке несподівано, без очевидних на це причин, досягає кульмінації за 10 хвилин і завершується десь за півгодини. Це не просто раптове погіршення настрою, це – панічна атака.
Вигорання – не хвороба. Проте, вигорання створює суттєві проблеми в житті людини та заважає її нормальній життєдіяльності. Це синдром, що є результатом хронічного стресу на роботі.