КИЇВ. 30 листопада. УНН. Молекулярні біологи порівняли роботу імунітету людей, які перехворіли COVID-19 в явній і неявній формі. Виявилося, що імунітет останніх реагував на інфекцію незвично сильно. Попередні результати дослідження вчені опублікували в електронній науковій бібліотеці bioRxiv, зазначає УНН.
Дослідники Сванте Паабо із Інституту еволюційної антропології товариства Макса Планка (Німеччина) і Хуго Зеберг із Каролінського інституту (Швеція) виявили ще один генетичний фактор, пов\'язаний зі спадщиною неандертальців, який впливає на тяжкість захворювання на COVID-19.
КИЇВ. 24 листопада. УНН. Нові дослідження показали, що імунітет до коронавірусу у людини може тривати роками. Тому державі доцільно розпочати масове ІФА-тестування на антитіла до коронавірусу серед груп ризику, за результатами якого видавати паспорти імунітету. Про це УНН розповів академік НАН та НАМН України, доктор медичних наук, професор,...
Зростання кількості людей, які перехворіли на коронавірус, не зупинить пандемії. У Німеччині та Південній Кореї після нових досліджень на антитіла поховали популярну концепцію боротьби із SARS-CoV-2.
Аналіз донорської крові вказує на те, що мегаполіс Манаус у Бразилії досяг \"колективного імунітету\" до коронавірусу. Та нова хвиля заражень викликає запитання, як довго такий імунітет тримається.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Антитіла, що готові боротися з коронавірусом, протягом довгого часу зберігаються навіть у тих пацієнтів, у яких зараження пройшло у м\'якій формі, повідомляє the New York Times, передає УНН.
КИЇВ. 22 квітня. УНН. В Україні кількість хворих на коронавірусну хворобу поки не дозволяє робити припущень щодо наявності \"колективного імунітету\". Про це повідомив на брифінгу за підсумками засідання уряду міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає УНН.
КИЇВ. 13 березня. УНН. Молекулярні біологи з Сінгапуру виявили першу велику зміну в геномі коронавірусу нового типу (SARS-CoV-2). У порівнянні з першими зразками з нього зник фрагмент довжиною в 382 “букви”-нуклеотидів. Це говорить про те, що геном цього вірусу менш стабільний, ніж вважалося раніше. Своє відкриття вчені описали...