Вчені помітили ознаки довговічності імунітету до COVID-19
2020-08-18 16:31
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Антитіла, що готові боротися з коронавірусом, протягом довгого часу зберігаються навіть у тих пацієнтів, у яких зараження пройшло у м\'якій формі, повідомляє the New York Times, передає УНН.
КИЇВ. 19 січня. УНН. Українська компанія \"Діапроф-Мед\" розробила нову тест-систему для оцінки поствакцинального імунітету до COVID-19 методом імуноферментного аналізу (ІФА) на антитіла. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу \"Діапроф-Мед\".
Середній рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%, при цьому в абсолютних лідерах Закарпатська область, де антитіла є у кожного четвертого жителя.
КИЇВ. 5 травня. УНН. Особливості формування імунітету до COVID-19 наразі ще тільки вивчаються, проте, якщо людина перенесла клінічну форму хвороби, то у неї будуть формуватись антитіла. Про це сказала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “19:00” Анастасії Дайнод і Ростислава Сухачова в ефірі телеканалу ZiK, передає УНН.
КИЇВ. 8 лютого. УНН. В Україні скасовуватимуть карантинні заборони для людей, які перехворіли на коронавірус або уже вакцинувались від Covid-19. Наразі в Кабміні розробляють методологію, як це відбуватиметься. Про це під час прес-конференції з нагоди відкриття Всеукраїнського форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”...
Нове дослідження спростувало так звану теорію колективного імунітету, яка говорить, що з пандемією можна ніяк не боротися, а треба чекати, коли перехворіє більшість населення.
Зараз колективного імунітету до коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19, немає ні в Україні, ні деінде у світі. Формування колективного імунітету можливе лише за наявності
Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу \"Україна
Ляшко наголосив, що говорити про колективний імунітет без вакцини до коронавірусу - це середньовічний...
Досягти колективного імунітету до COVID-19 можна. Для цього необхідно прищепити 70% населення світу.
Про це в ході брифінгу розповів директор європейського відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюгге.
\"Для того, щоб досягти колективного імунітету, ми до кінця ще не впевнені, можливо, буде потрібно вакцинувати 70% населення...
Аналіз донорської крові вказує на те, що мегаполіс Манаус у Бразилії досяг \"колективного імунітету\" до коронавірусу. Та нова хвиля заражень викликає запитання, як довго такий імунітет тримається.
Зростання кількості людей, які перехворіли на коронавірус, не зупинить пандемії. У Німеччині та Південній Кореї після нових досліджень на антитіла поховали популярну концепцію боротьби із SARS-CoV-2.