Нове дослідження спростувало так звану теорію колективного імунітету, яка говорить, що з пандемією можна ніяк не боротися, а треба чекати, коли перехворіє більшість населення.
Досягти колективного імунітету до COVID-19 можна. Для цього необхідно прищепити 70% населення світу.
Про це в ході брифінгу розповів директор європейського відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюгге.
\"Для того, щоб досягти колективного імунітету, ми до кінця ще не впевнені, можливо, буде потрібно вакцинувати 70% населення...
У Всесвітній організації охорони здоров\'я кажуть, що досі немає доказів вироблення імунітету до коронавірусу і не виключають ризику повторного зараження COVID-19.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Антитіла, що готові боротися з коронавірусом, протягом довгого часу зберігаються навіть у тих пацієнтів, у яких зараження пройшло у м\'якій формі, повідомляє the New York Times, передає УНН.
Зростання кількості людей, які перехворіли на коронавірус, не зупинить пандемії. У Німеччині та Південній Кореї після нових досліджень на антитіла поховали популярну концепцію боротьби із SARS-CoV-2.
Матері немовлят під час вагітності перенесли коронавірус. Причому кількість антитіл у новонароджених залежала від того, як давно їх матері перехворіли.
КИЇВ. 3 вересня. УНН. Антитіла до COVID-19 в організмі людини можуть зберігатися протягом не менше 4 місяців. До такого висновку прийшли ісландські вчені, передає УНН з посиланням на медичний журнал The New England Journal of Medicine.
КИЇВ. 22 червня. УНН. Авіакомпанія \"Міжнародні авіалінії України\" (МАУ) встановила у міжнародному аеропорту \"Бориспіль\" першу лабораторію, яка робить ПЛР-тести і тести на антитіла. Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент авіакомпанії Євген Дихне, передає УНН.
Середній рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%, при цьому в абсолютних лідерах Закарпатська область, де антитіла є у кожного четвертого жителя.
КИЇВ. 5 травня. УНН. Особливості формування імунітету до COVID-19 наразі ще тільки вивчаються, проте, якщо людина перенесла клінічну форму хвороби, то у неї будуть формуватись антитіла. Про це сказала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “19:00” Анастасії Дайнод і Ростислава Сухачова в ефірі телеканалу ZiK, передає УНН.
КИЇВ. 8 лютого. УНН. В Україні скасовуватимуть карантинні заборони для людей, які перехворіли на коронавірус або уже вакцинувались від Covid-19. Наразі в Кабміні розробляють методологію, як це відбуватиметься. Про це під час прес-конференції з нагоди відкриття Всеукраїнського форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”...
КИЇВ. 5 серпня. УНН. Антитіла до коронавірусу мають 10% населення. Про це в під час онлайн-брифінгу повідомила представник ВООЗ Марія Ван Керхе, передає УНН.
КИЇВ. 17 лютого. УНН. Люди з високими титрами антитіл до коронавірусу не повинні поки що вакцинуватись. Вони можуть зробити це пізніше, але варто регулярно перевіряти наявність антитіл в організмі. Це можна зробити виключно за допомогою ІФА-тесту на антитіла, який визначає кількість імуноглобулінів IgG у крові та підтверджує,...
КИЇВ. 16 липня. УНН. Жителів Лондона протестували на антитіла до коронавірусу. Позитивний результат виявили у 17% населення, передає УНН з посиланням на businessinsider.cом.
КИЇВ. 29 листопада. УНН. У людей з антитілами незрівнянно нижчий ризик бути джерелом інфекції та заразитися самим. Про це в інтерв’ю УНН розповів професор, доктор медичних наук, міжнародний експерт у сфері охорони здоров’я та епідеміології Михайло Фаворов.