Нацкомісія з цінних паперів підвищує вимоги до бенефіціарів-учасників фондового ринку
2015-09-18 17:32
КИЇВ. 18 вересня. УНН. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підвищує вимоги до бенефіціарів профучасників фондового ринку. Про це УНН повідомили у прес-службі НКЦПФР.
В рамках систематичного моніторингу сумнівних фінансових проєктів («скам-проєкти») Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку за останній квартал 2020 року було виявлено понад 40 проєктів, які пропонують фінансові послуги громадянам, з метою подальшого незаконного заволодіння коштами.
Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку почала публікувати список сумнівних інвестиційних проєктів, метою яких може бути заволодіння коштами громадян України.
Національний банк звільняє учасників ринку цінних паперів від необхідності отримувати ліцензії на валютні операції, а для страхових компаній – пом’якшує вимоги для їх отримання.
Всі учасники фінансового ринку, як банківські, так і небанківські фінансові установи, повинні мати прозору структуру власності, достатній капітал і дотримуватися вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та захисту прав споживачів.
Національний банк України (НБУ) звільняє учасників ринку цінних паперів від необхідності отримувати ліцензії на валютні операції, а для страхових компаній, що надають послуги зі страхування життя, пом\'якшує вимоги для їх отримання.
Продажі гривневих облігацій внутрішньої держпозики на аукціонах 28 травня впали до рекордно низького для останніх місяців рівня в 1,23 мільярда гривень, і Мінфіну довелося підвищити ставку 3-місячних паперів.
Служба безпеки України викрила схему на 2,8 млрд гривень на ринку цінних паперів. Зокрема, низка компаній видавали фіктивні кредити пов'язаним
Про це йдеться в повідомленні прес-центру
За версією слідства, юридичні особи, які є професійними учасниками ринку цінних паперів, від підконтрольних інвестиційних фондів видавали фіктивні кредити пов'язаним фіктивним...
КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Служба безпеки України викрила оборудку на понад 1,8 млрд грн на ринку цінних паперів, в результат двом інвестиційним фондам заборонили торгівлю цінними паперами. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу СБУ.
СБУ у співпраці з Департаментом боротьби з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом Податкової служби викрило схему видачі фіктивних кредитів пов\'язаним підприємствам з ознаками фіктивності, загальний обсяг операцій - понад 2,8 млрд грн.
Податківці спільно з працівниками ГУ ДФС у Запорізькій області викрили схему незаконного експорту товарів на суму 38 млн грн та виведення коштів з використанням позабіржового ринку цінних паперів на суму понад 56 млн гривень.
Слідчі Головного слідчого управління Служби безпеки України (СБУ) викрили схему легалізації доходів, отриманих злочинних шляхом, на ринку цінних паперів.