Китайський марсохід "Чжужун" надіслав нові знімки з Червоної Планети
2021-06-11 13:32
КИЇВ. 11 червня. УНН. Нові знімки Марса надіслав китайський апарат "Чжужун", що входить в дослідну місію "Тяньвень-1". Про це повідомляє Китайське національне космічне управління (CNSA), передає УНН.
КИЇВ. 19 травня. УНН. Китайський марсохід “Чжужун”, який сів на поверхню Марсу в ніч на 15 травня в рамках місії “Тяньвень-1”, надіслав на Землю перші фотографії. Знімки з камер марсоходу опублікувало Китайське національне космічне управління (CNSA), інформує УНН.
КИЇВ. 22 травня. УНН. Китайський марсохід "Чжужун" успішно зійшов з посадочної платформи і розпочав дослідження Марса. Про це в суботу повідомило Китайське національне космічне управління, передає УНН.
Марсохід Curiosity показав свій маршрут за останні п\'ять років: від місця посадки до затоки Єллоунайф і аж до перетину дюн Багнолда. На тлі фотографій зображені гора Шарпа і кратер Гейла.
За даними Китайського національного космічного управління (CNSA), перший китайський марсохід «Чжужун» вперше відправив телеметричні дані на Землю через орбітальний апарат.
Американська автоматична міжпланетна станція з марсоходом Perseverance (\"Наполегливість\") і вертольотом Ingenuity (\"Винахідливість\"), виведена на орбіту Марса, у четвер здійснила успішну посадку на поверхню Червоної планети, повідомило Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA).
Китайський дослідний апарат \"Чан\'е-3\" здійснив посадку на Місяці. Про це передає китайський телеканал CCTV. Супутник сів 14 грудня близько 15.10 за київським часом.
До завдань місяцехода, який може рухатися зі швидкістю до 200 метрів на...
Китайський космічний зонд \"Чан\'є-4\" у четвер успішно сів на зворотному боці Місяця, ставши першим космічним апаратом, який здійснив м\'яку посадку на боці Місяця, якого не видно з Землі, передає агентство Associated Press.
Марсоход Perseverance отправил ученым первое цветное изображение с высоким разрешением. Его сделали камеры на нижней стороне Perseverance после того, как он приземлился 18 февраля.
Головна мета місії - знайти можливі ознаки життя на Марсі, а також допомогти вченим зрозуміти, чи зможуть умови на Марсі змінитися в майбутньому так, щоб він став придатним для життя людей.
На цей момент зонд перебуває на робочій орбіті на висоті 400 км від поверхні Марса. На представленому зображенні - ділянка кратера Корольова протяжністю 40 км.
КИЇВ. 12 лютого. УНН. Безпілотний космічний апарат “Тяньвень-1” відправив на Землю відео, зроблене з орбіти Марса. Ролик опублікувало Центральне телебачення Китаю, передає УНН.
Космічний телескоп \"Хаббл\" передав на Землю перші знімки комети ISON, що наближається до нас. Про це повідомили в Науковому інституті космічних телескопів в Балтіморі (штат Меріленд, США).
Саму комету, позначену абревіатурою (C/2012 S1)...