КИЇВ. 22 квітня. УНН. Марсохід Perseverance зміг перетворити вуглекислого газу з атмосфери Марса в чистий дихаючий кисень. Про це заявило американське космічне агентство NASA, пише УНН.
Марсохід Curiosity показав свій маршрут за останні п\'ять років: від місця посадки до затоки Єллоунайф і аж до перетину дюн Багнолда. На тлі фотографій зображені гора Шарпа і кратер Гейла.
Американська автоматична міжпланетна станція з марсоходом Perseverance (\"Наполегливість\") і вертольотом Ingenuity (\"Винахідливість\"), виведена на орбіту Марса, у четвер здійснила успішну посадку на поверхню Червоної планети, повідомило Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA).
30 липня з мису Канаверал стартує місія \"Марс-2020\". На борту ракети Atlas V до Червоної планети вперше полетить ровер з керованим дроном-розвідником. Апарат буде шукати докази життя на Марсі і збирати зразки ґрунту для подальшої відправки на Землю. Чим важлива чергова місія NASA - в матеріалі
Старт глобального проекту з дослідження
Сьогодні о 14:50 (за київським...
Марсохід NASA Perseverance («Наполегливість») вперше проїхався Марсом. І хоча це був рух лише на відстань у 6,5 метра –поїздка тривала 33 хвилини і включала поворот на 150 градусів.
Інженер NASAРіч Рейбер відзначила історичність першої дослідницької подорожі по поверхні планети Марс.
«Це справжній початок нашої подорожі тут, – заявила вона пресі. – Це буде як із Одіссеєм, який зустрічав