Головна мета місії - знайти можливі ознаки життя на Марсі, а також допомогти вченим зрозуміти, чи зможуть умови на Марсі змінитися в майбутньому так, щоб він став придатним для життя людей.
КНР запустила на орбіту новий ретрансляційний супутник «Тяньлянь II-01». Ракетоносій «Чанчжен-3B» («Великий похід») вивів його у космос з космодрому Січан у провінції Сичуань.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. Успішний запуск експериментального супутника зв\'язку в рамках проекту \"Хун\'юнь\" відбувся в Китаї. Про це повідомило в суботу інформаційне агентство \"Сіньхуа\", передає УНН.
КИЇВ. 12 лютого. УНН. Безпілотний космічний апарат “Тяньвень-1” відправив на Землю відео, зроблене з орбіти Марса. Ролик опублікувало Центральне телебачення Китаю, передає УНН.
Важка ракета Falcon 9 у п\'ятницю за київським часом успішно вивела на орбіту черговий новітній супутник системи глобального позиціонування третього покоління GPS III в інтересах ВПС США, повідомила компанія-розробник носія SpaceX.
КИЇВ. 2 червня. УНН. Китай в суботу запустив супутник дистанційного спостереження за поверхнею Землі. Про це повідомило інформаційне агентство “Сіньхуа”, передає УНН.
Китайський космічний зонд \"Чан\'є-4\" у четвер успішно сів на зворотному боці Місяця, ставши першим космічним апаратом, який здійснив м\'яку посадку на боці Місяця, якого не видно з Землі, передає агентство Associated Press.
Китай запустив з космодрому Тайюань у провінції Шаньсі супутник мікрохвильового дистанційного зондування Землі з високим ступенем роздільної здатності Гаофень-10.