Головна мета місії - знайти можливі ознаки життя на Марсі, а також допомогти вченим зрозуміти, чи зможуть умови на Марсі змінитися в майбутньому так, щоб він став придатним для життя людей.
КИЇВ. 3 січня. УНН. Китайський зонд \"Тяньвень-1\" до ранку неділі подолав понад 400 мільйонів кілометрів і, як очікується, вийде на орбіту Марса в наступному місяці. Про це з посиланням на Національне космічне управління Китаю (CNSA) повідомляє Xinhua, передає УНН.
КИЇВ. 12 лютого. УНН. Безпілотний космічний апарат “Тяньвень-1” відправив на Землю відео, зроблене з орбіти Марса. Ролик опублікувало Центральне телебачення Китаю, передає УНН.
Китайський космічний зонд \"Чан\'є-4\" у четвер успішно сів на зворотному боці Місяця, ставши першим космічним апаратом, який здійснив м\'яку посадку на боці Місяця, якого не видно з Землі, передає агентство Associated Press.
КИЇВ. 28 серпня. УНН. Китайський зонд для вивчення Марса “Тяньвень-1” за 36 днів польоту подолав близько 100 млн км, політ проходить успішно. Про це в п’ятницю повідомило Державне космічне управління КНР, пише УНН.
На цей момент зонд перебуває на робочій орбіті на висоті 400 км від поверхні Марса. На представленому зображенні - ділянка кратера Корольова протяжністю 40 км.
Главная цель миссии - найти возможные признаки жизни на Марсе, помощь ученым понять, смогут ли условия на Марсе измениться в будущем так, чтобы он стал пригодным для жизни людей.
NASA показало знимку ділянки неба в Південній півкулі, зроблену космічним телескопом TESS. Це перше фото мисливця за екзопланетами, яке має наукову цінність. Аналіз зображення може виявити нові планети.
КИЕВ. 10 февраля. УНН. Беспилотный космический аппарат КНР “Тяньвэнь-1” в среду успешно достиг первичной эллиптической орбиты Марса и приступил к корректировке траектории движения. Об этом сообщило Центральное телевидение Китая, пишет УНН.