Одна з головних проблем пандемії коронавірусу – виявлення носіїв інфекції, у яких відсутні симптоми. Дослідники Массачусетського технологічного інституту розробили метод діагностики за допомогою штучного інтелекту, який визначає носіїв вірусу по кашлю з точністю 97 %.
Вчені з Інституту Генріха Герца при товаристві Фраунгофера та Університетського госпіталю Шлезвіг-Гольштейн створили штучний інтелект, який здатен визначати інфаркт міокарда за ЕКГ пацієнта.
Компанія DeepMind розробила алгоритм, який орієнтується в просторі за допомогою штучного аналога нейронів у вигляді решітки, що відповідає принципам роботи людського мозку.
Дослідники Вашингтонського університету в Сієтлі зібрали набір даних про поведінку собак, аби навчити штучний інтелект передбачувати типові дії тварин.
Аналогічний підхід, або "скоринг", застосовують банки для визначення ступеню надійності отримувачів кредитів. Водночас, у багатьох країнах Європи, подібні методики "профілювання ризиків" дають змогу успішно протистояти шахрайству у сфері соціальних виплат.
Дослідники Каліфорнійського інституту нейронаук створили для людей із паралічем імплант, який працює методом самоналаштування і хірургічно встановлюється у мозок.
Нове дослідження показало, що прояв упереджень стосовно інших не вимагає особливих інтелектуальних здібностей і може запросто розвинутися у машин з штучним інтелектом.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Антитіла, що готові боротися з коронавірусом, протягом довгого часу зберігаються навіть у тих пацієнтів, у яких зараження пройшло у м\'якій формі, повідомляє the New York Times, передає УНН.