З'явилася карта колективного імунітету до COVID-19 в Україні
2020-07-09 13:31
Середній рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%, при цьому в абсолютних лідерах Закарпатська область, де антитіла є у кожного четвертого жителя.
Нове дослідження спростувало так звану теорію колективного імунітету, яка говорить, що з пандемією можна ніяк не боротися, а треба чекати, коли перехворіє більшість населення.
КИЇВ. 9 липня. УНН. В Україні в середньому рівень колективного імунітету до COVID-19 в Україні складає 5,2%, найвищий показник на Західній Україні. Про це повідомляє УНН із посиланням на телеграм-канал Міністерства охорони здоров\'я \"Коронавірус у регіонах\".
Аналіз донорської крові вказує на те, що мегаполіс Манаус у Бразилії досяг \"колективного імунітету\" до коронавірусу. Та нова хвиля заражень викликає запитання, як довго такий імунітет тримається.
Зараз колективного імунітету до коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19, немає ні в Україні, ні деінде у світі. Формування колективного імунітету можливе лише за наявності
Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу \"Україна
Ляшко наголосив, що говорити про колективний імунітет без вакцини до коронавірусу - це середньовічний...
Досягти колективного імунітету до COVID-19 можна. Для цього необхідно прищепити 70% населення світу.
Про це в ході брифінгу розповів директор європейського відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюгге.
\"Для того, щоб досягти колективного імунітету, ми до кінця ще не впевнені, можливо, буде потрібно вакцинувати 70% населення...
Зростання кількості людей, які перехворіли на коронавірус, не зупинить пандемії. У Німеччині та Південній Кореї після нових досліджень на антитіла поховали популярну концепцію боротьби із SARS-CoV-2.
КИЇВ. 22 квітня. УНН. В Україні кількість хворих на коронавірусну хворобу поки не дозволяє робити припущень щодо наявності \"колективного імунітету\". Про це повідомив на брифінгу за підсумками засідання уряду міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає УНН.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Антитіла, що готові боротися з коронавірусом, протягом довгого часу зберігаються навіть у тих пацієнтів, у яких зараження пройшло у м\'якій формі, повідомляє the New York Times, передає УНН.
КИЇВ. 5 травня. УНН. Особливості формування імунітету до COVID-19 наразі ще тільки вивчаються, проте, якщо людина перенесла клінічну форму хвороби, то у неї будуть формуватись антитіла. Про це сказала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “19:00” Анастасії Дайнод і Ростислава Сухачова в ефірі телеканалу ZiK, передає УНН.