Фахівці змогли замінити в геномі кишкової палички всі послідовності певного типу на альтернативний варіант і присвоїти нове значення \"викинутої\" послідовності.
Вчені з Університету Вашингтона (США) створили хрящ, який вміє боротися із запаленнями. Це допоможе подолати артрит і створити вакцину проти подібних захворювань.
Нейрофізіологам з Єльського університету вдалося з використанням методу функціонального магнітно-резонансного сканування реконструювати образи, які людина бачить у даний момент.
Лікарі з Університету Джонса Хопкінса (США) дійшли висновку, що ризик раптової смерті від зупинки серця можна спрогнозувати за десять років або навіть більше за аналізом мітохондріальної ДНК.
Віце-прем\'єр Росії Дмитро Рогозін продемонстрував президенту Сербії Олександру Вучичу проект рідинного дихання та інші напрацювання Фонду перспективних досліджень Роскосмосу.
Група вчених із США та Японії представила технологію, яка дозволяє не лише виокремлювати ракові клітини у крові на ранній стадії, але й консервувати їх.
Японські вчені з відділення біомедичних наук Університету Хіросіми виявили механізм, що дозволяє отримати об\'єктивні дані про депресію на основі аналізу крові, повідомляється на офіційному сайті Університету.