Фахівці змогли замінити в геномі кишкової палички всі послідовності певного типу на альтернативний варіант і присвоїти нове значення \"викинутої\" послідовності.
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
Фахівці зі Сполучених Штатів Америки опублікували звіт, згідно з яким можливо запобігти будь-якій важкій хворобі дитини. Так, тепер це можна зробити ще до її народження. Вчені-генетики пропонують міняти набір ДНК дитини прямо в утробі...
КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мізках свиней окремо від тіла. Про це повідомляє УНН з посиланням на MIT Technology Review.
Це величезний стрибок, що наближує людство до можливості довго перебувати на Місяці. У поєднанні з місячним льодом з нього можна було б навіть виробляти ракетне паливо.