Група вчених із США та Японії представила технологію, яка дозволяє не лише виокремлювати ракові клітини у крові на ранній стадії, але й консервувати їх.
Дослідники з Базельського університету (Швейцарія) провели досліди на мишах, яким вживили клітини раку грудей людини, і, завдяки комбінації двох препаратів, перетворили їх на жирові клітини, зупинивши метастазування. Робота опублікована в журналі Cancer...
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
КИЇВ. 18 травня. УНН. Британські дослідники кажуть, що вже протягом найближчих 10 років можуть бути розроблені нові препарати, здатні зупиняти розвиток навіть найстікіших ракових клітин, які не реагують на інші процедури. Про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС.
Американські вчені Стенфордського університету вперше в історії змогли зупинити старіння людських клітин. Матеріал засвоював поживні речовини і позбувався клітинного сміття, про це йдеться на сайті навчального закладу.
Спочатку вчені проводили дослідження неефективності методу індукування плюріпотентності клітини, в рамках якого одну клітину трансформували в стовбурову. Вона вже потім могла змінюватися залежно від цілей.
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мізках свиней окремо від тіла. Про це повідомляє УНН з посиланням на MIT Technology Review.