Нейрофізіологам з Єльського університету вдалося з використанням методу функціонального магнітно-резонансного сканування реконструювати образи, які людина бачить у даний момент.
У майбутньому думки і сни людини зможуть зчитувати технології. І мова тут не про фантастичні фільми, а про цілком реальні проекти, які займаються створенням подібних приладів.
Вчені з МТІ і лабораторії штучного інтелекту (CSAIL) навчили робота сканувати мозок. Спеціально для цього була розроблена мова, яка заснована на поєднанні мозкових хвиль і жестів.
Фахівці Лабораторії штучного інтелекту Массачусетського технологічного інституту (MIT) застосували технології електроміографії (ЕМГ) і електроенцефалографії (ЕЕФ), щоб навчити робота підкорятися мозковим хвилям.
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мізках свиней окремо від тіла. Про це повідомляє УНН з посиланням на MIT Technology Review.