Проект ембарго на нафту з РФ передбачає, що заборону запровадять поступово протягом шести-восьми місяців. Винятки будуть зроблені для Угорщини та Словаччини, проте можливо, що їх вимагатимуть також Чехія та Болгарія.
КИЇВ. 4 травня. УНН. Виконавча влада Європейського Союзу в середу запропонувала найжорсткіший пакет санкцій проти рф за її війну в Україні, проте кілька країн, стурбованих наслідками припинення імпорту російської нафти, стали на шляху досягнення згоди. Про це у середу повідомив Reuters, пише УНН.
КИЇВ. 6 травня. УНН. ЄС пропонує відтермінувати на три місяці ембарго на морські перевезення російської нафти, коригуючи план нафтових санкцій проти рф, щоб залучити на свій бік держави, які опираються, з посиланням на джерело повідомляє Reuters, пише УНН.
Єврокомісія розіслала країнам ЄС новий проєкт нафтового ембарго проти Росії. Згідно з ним, від санкцій звільняється нафтопровід "Дружба", який постачає нафту до Угорщини.
КИЇВ. 25 травня. УНН. Голова Європейської ради Шарль Мішель заявив у середу про те, що "впевнений", що будь-які питання, пов'язані із запропонованою забороною з боку ЄС на імпорт російської нафти, буде вирішено до наступного засідання ради, яке стартує 30 травня, пише УНН.
КИЇВ. 3 травня. УНН. Словаччина буде домагатися звільнення від нафтового ембарго проти рф, яке готує Європейський Союз у своєму наступному пакеті санкцій проти Москви. Про це інформує УНН, посилаючись на Reuters.
КИЇВ. 6 травня. УНН. Наступного тижня відбудеться зустріч міністрів закордонних справ Європейського Союзу, якщо країни блоку не зможуть досягти угоди про нафтове ембарго проти росії по вихідні, заявив у п'ятницю Верховний представник Європейського союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель, пише УНН з посиланням на Reuters.
КИЇВ. 2 травня. УНН. Європейська комісія може зробити виключення для Угорщини та Словаччини щодо ембарго на купівлю російської нафти, яке зараз готується, побоюючись того, наскільки ці дві країни залежать від неї, з посиланням на заяви в понеділок двох чиновників ЄС повідомляє Reuters, пише УНН.
Угорщина виступає проти ембарго на постачання російської нафти, яке запропонувала Єврокомісія. Будапешт вважає, що таке рішення ЄС загрожуватиме енергетичній безпеці країни.