Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками розмови із головою німецької дипломатії Анналеною Бербок заявив, що Німеччина відіграє вирішальну роль у питанні підготовки нафтового ембарго ЄС проти Росії.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками розмови із головою німецької дипломатії Анналеною Бербок заявив, що Німеччина відіграє вирішальну роль у питанні підготовки нафтового ембарго ЄС проти Росії.
Проект ембарго на нафту з РФ передбачає, що заборону запровадять поступово протягом шести-восьми місяців. Винятки будуть зроблені для Угорщини та Словаччини, проте можливо, що їх вимагатимуть також Чехія та Болгарія.
КИЇВ. 12 квітня. УНН. Президент України Володимир Зеленський розкритикував Євросоюз за те, що лише у шостому пакеті санкцій почали обговорювати нафтове ембарго для росії. Про це Зеленський повідомив під час звернення до парламенту Литви, передає кореспондент УНН.
Країни блоку все ще намагаються домовитись із Угорщиною, яка блокує ембарго. Однак якщо цього не вдасться зробити до понеділка, можливо, ембарго на російську нафту доведеться відкласти.
Угорщина виступає проти ембарго на постачання російської нафти, яке запропонувала Єврокомісія. Будапешт вважає, що таке рішення ЄС загрожуватиме енергетичній безпеці країни.
КИЇВ. 6 травня. УНН. ЄС пропонує відтермінувати на три місяці ембарго на морські перевезення російської нафти, коригуючи план нафтових санкцій проти рф, щоб залучити на свій бік держави, які опираються, з посиланням на джерело повідомляє Reuters, пише УНН.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення Євросоюзу запровадити нафтове ембарго проти Росії та розкритикував ті держави, які виступили проти цього рішення.
КИЇВ. 4 травня. УНН. Виконавча влада Європейського Союзу в середу запропонувала найжорсткіший пакет санкцій проти рф за її війну в Україні, проте кілька країн, стурбованих наслідками припинення імпорту російської нафти, стали на шляху досягнення згоди. Про це у середу повідомив Reuters, пише УНН.
Офіційний Берлін змінив свою позицію щодо санкцій проти рф та чітко висловився на користь введення нафтового ембарго. Це робить набагато більш імовірним відповідне рішення Європейського Союзу.