П'ять препаратів знаходяться на просунутій стадії розробки і мають високий потенціал увійти в число трьох нових терапевтичних засобів від коронавірусу.
Чотири українські фармацевтичні компанії наразі проводять клінічні дослідження препаратів для лікування коронавірусної хвороби Covid-19, зокрема, симптоматичної, повідомляється на сайті Ради національної безпеки і оборони (РНБО) у п\'ятницю.
КИЇВ. 26 червня. УНН. Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) у четвер, 25 червня, рекомендувало схвалити препарат ремдесивір як ліки проти COVID-19. Це перший препарат, що отримав дозвіл на використання від ЕМА, зазначається на сайті агентства, передає УНН із посиланням на DW.
КИЇВ. 4 липня. УНН. Європейська Комісія (ЄК) у п’ятницю, 3 липня, дозволила використовувати препарат ремдесивір для лікування COVID-19. Про це повідомила єврокомісарка з питань охорони здоров’я Стелла Кіріакідіс, передає УНН із посиланням на DW.
Европейский регулятор EMA начал изучение препарата Sotrovimab для лечения коронавируса. Препарат, более известный как VIR-7831 и GSK4182136, был разработан компаниями GlaxoSmithKline и Vir Biotechnology.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. Заблоковано контрабанду в Україну незареєстрованих препаратів для лікування суміжних хвороб при COVID-19. Продукцію доставляли літаками з однієї з країн Південно-Східної Азії. Ліки транспортували та зберігали без дотримання температурних і санітарних вимог, передає УНН із посиланням на пресслужбу СБУ.
КИЇВ. 16 жовтня. УНН. До кінця наступного тижня Україна отримає перші 18 тис. доз “Ремдесивіра” для лікування COVID-19. Про це в ефірі програми “Право на владу” повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє УНН.
КИЇВ. 23 листопада. УНН. Міністерство охорони здоров’я працює над публікацією відкритих дашбордів про наявність у аптеках і закладах охорони здоров’я лікарських засобів, які застосовуються для лікування COVID-19. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, передає кореспондент УНН.
Два препарати, внесені до затвердженого Міністерством охорони здоров\'я протоколу лікування COVID-19, не зареєстровані в Україні, решта препаратів зареєстровані для лікування інших захворювань.