Чотири українські фармацевтичні компанії наразі проводять клінічні дослідження препаратів для лікування коронавірусної хвороби Covid-19, зокрема, симптоматичної, повідомляється на сайті Ради національної безпеки і оборони (РНБО) у п\'ятницю.
КИЇВ. 23 листопада. УНН. Міністерство охорони здоров’я працює над публікацією відкритих дашбордів про наявність у аптеках і закладах охорони здоров’я лікарських засобів, які застосовуються для лікування COVID-19. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, передає кореспондент УНН.
Багато країн у зв\'язку з епідемією COVID-19 ввели обмеження на в\'їзд іноземних медичних туристів, але частина країн пом\'якшують ці обмеження для медтуризму, повідомила президент Української Асоціації Медичного Туризму (УАМТ) Віолетта Янишевська.
Два препарати, внесені до затвердженого Міністерством охорони здоров\'я протоколу лікування COVID-19, не зареєстровані в Україні, решта препаратів зареєстровані для лікування інших захворювань.
КИЇВ. 4 травня. УНН. В Україні принаймні чотири препарати для боротьби з коронавірусною хворобою готуються пройти клінічні випробування. Про це в інтерв\'ю УНН розповіла лікар-епідеміолог Ольга Голубовська.
Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) ухвалило застосування в екстрених випадках експериментального препарату Ремдесивір (Remdesivir) при коронавірусній інфекції COVID-19, повідомляє відомство на своєму сайті.
Хворі на рак піддаються більшому ризику серйозних ускладнень, якщо вони заражаються COVID-19, але вони не обов\'язково сприйнятливіші до вірусу, який викликає його, як каже онколог зі США. В інтерв\'ю кореспондентці Балканської служби Радіо Свобода Валоні Телі, доктор Міккаїл Секерес з Онкологічного центру клініки Клівленда в Огайо (США) каже, що він турбується через затримку тестування або...