Чотири українські фармацевтичні компанії наразі проводять клінічні дослідження препаратів для лікування коронавірусної хвороби Covid-19, зокрема, симптоматичної, повідомляється на сайті Ради національної безпеки і оборони (РНБО) у п\'ятницю.
Два препарати, внесені до затвердженого Міністерством охорони здоров\'я протоколу лікування COVID-19, не зареєстровані в Україні, решта препаратів зареєстровані для лікування інших захворювань.
КИЇВ. 14 липня. УНН. Вірусними гепатитами В і С в Україні хворіють близько 2 млн осіб. Гепатит В невиліковний, а ось гепатит С можна вилікувати з ймовірністю 100% і досить швидко. Головне - застосовувати якісні офіційні препарати. Про це в коментарі УНН розповів глава представництва компанії HETERO LABS LIMITED Раджендра Саілеш Прасад.
КИЇВ. 14 травня. УНН. З початку червня Україна почне у пріоритетному напрямку закуповувати препарати для дорослої та дитячої онкології , так як їх закупівля планувалася у березні, проте строки закупівлі суттєво зсунулися. Про це під час брифінгу заявив Генеральний директор ДП “Медичні закупівлі України” Арсен Жумаділов, пише кореспондент...
Кабінет Міністрів України вніс до програми реімбурсації препарати для лікування ревматичних захворювань, зокрема \"Плаквеніл\", який використовують для лікування коронавірусу.
Міністерство охорони здоров\'я України дозволило використовувати для лікування коронавірусу препарати-гепарини, повідомив міністр Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в середу
КИЇВ. 28 березня. УНН. В Україні вже понад 300 лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом, але локального протоколу їх лікування досі немає, повідомляє УНН.