Згідно з отриманими даними, вакцина дуже ефективна для запобігання госпіталізації у перші пів року – її ефективність залишалася на рівні близько 90% протягом як мінімум шести місяців
Центр контроля и профилактики заболеваний США исследовал падение эффективности вакцин от коронавируса после распространения штамма "Дельта". В исследовании приняли участие более 4 тысяч медиков и работников служб экстренного реагирования в 6 штатах.
КИЇВ. 20 січня. УНН. Вакцина від COVID-19, розроблена Pfizer і BioNTech, ймовірно, захистить від більш заразного варіанту коронавірусу, виявленого у Великій Британії, який поширився по всьому світу, згідно з результатами лабораторних досліджень, про що компанії повідомили в середу, 20 січня, передає УНН.
КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вакцини на основі РНК початкового варіанта коронавірусу (Pfizer-BioNTech і Moderna) можуть бути ефективними проти нових мутацій Сovid-19. Про це свідчать дані американських вчених університету Джонса Хопкінса, передає УНН із посиланням на Journal of Clinical Investigation.
Аналіз зібраних у Ізраїлі даних про дію вакцини BioNTech/Pfizer засвідчив високу ефективність цього препарату. Відповідне дослідження охопило 600 тисяч провакцинованих двічі ізраїльтян.
Дослідження, проведені експертами Служби громадської охорони здоров'я Англії, свідчать, що американська вакцина Pfizer і британська AstraZeneca досить ефективні проти індійського штаму COVID-19.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. Згідно з дослідженням Національного інституту здоров\'я і добробуту, у більшості інфікованих коронавірусом навесні і раніше була велика кількість антитіл через шість місяців після зараження. Про це пише фінське видання YLE, повідомляє УНН.
КИЇВ. 8 липня. УНН. Індійські медики на прикладі однієї лікарні простежили, наскільки добре вакцина Covishield захищає людей від дельта-варіанту коронавірусу нового типу. Виявилося, що дві дози щеплення не змогли захистити від інфекції лише 18% пацієнтів. Більшість з них перенесло хворобу легко. Опис дослідження вчені опублікували на medRxiv, пише УНН.
КИЇВ. 15 вересня. УНН. Вчені порівняли ефективність вакцин Pfizer і Moderna проти COVID-19. Останні дані показують, що Moderna може зберігати більш високу ефективність з плином часу, ніж вакцина Pfizer. Про це повідомляє видання Axios з посиланням на дослідження, передає УНН.