Центр контроля и профилактики заболеваний США исследовал падение эффективности вакцин от коронавируса после распространения штамма "Дельта". В исследовании приняли участие более 4 тысяч медиков и работников служб экстренного реагирования в 6 штатах.
КИЇВ. 21 червня. УНН. Половина українців не вірить у те, що вакцини ефективні. Про це свідчать результати дослідження The Wellcome Trust, повідомляє УНН з посиланням на \"Радіо Свобода\".
КИЇВ. 22 червня. УНН. Штам коронавірусу “дельта” (“індійський”), потрапив вже в 92 країни, повідомила на брифінгу експерт ВООЗ Марія ван Керкхове. Вакцини залишаються ефективним методом протидії і цього штаму, але тільки за умови повного завершення курсу вакцинації, передає УНН.
КИЇВ. 8 липня. УНН. Індійські медики на прикладі однієї лікарні простежили, наскільки добре вакцина Covishield захищає людей від дельта-варіанту коронавірусу нового типу. Виявилося, що дві дози щеплення не змогли захистити від інфекції лише 18% пацієнтів. Більшість з них перенесло хворобу легко. Опис дослідження вчені опублікували на medRxiv, пише УНН.
КИЇВ. 11 квітня. УНН. Глава Китайського центру з контролю та профілактики захворювань, який відповідає за медичні питання в країні, визнав, що ефективність китайських вакцин від коронавірусу — низька. Каже, що посадовці розглядають варіант змішувати різні препарати, щоб досягти кращої ефективності. Про це повідомляє УНН з посиланням
КИЇВ. 10 вересня. УНН. Американські молекулярні біологи з’ясували, що людські клітини можуть виробляти короткі молекули РНК і вбудовувати їх в свої оболонки. Ймовірно, завдяки цьому вони взаємодіють з імунними та іншими типами клітин. Результати їх дослідження опублікував науковий журнал Genome Biology, пише УНН.
Дослідження, проведені експертами Служби громадської охорони здоров'я Англії, свідчать, що американська вакцина Pfizer і британська AstraZeneca досить ефективні проти індійського штаму COVID-19.