КИЇВ. 11 квітня. УНН. Вакцина проти COVID-19 виробництва Pfizer/BioNTech в деяких випадках може виявитися менш ефективною проти південноафриканського штаму коронавірусу. Про це заявили фахівці з Тель-Авівського університету, пише Reuters, передає УНН.
Аналіз зібраних у Ізраїлі даних про дію вакцини BioNTech/Pfizer засвідчив високу ефективність цього препарату. Відповідне дослідження охопило 600 тисяч провакцинованих двічі ізраїльтян.
КИЇВ. 20 січня. УНН. Вакцина від COVID-19, розроблена Pfizer і BioNTech, ймовірно, захистить від більш заразного варіанту коронавірусу, виявленого у Великій Британії, який поширився по всьому світу, згідно з результатами лабораторних досліджень, про що компанії повідомили в середу, 20 січня, передає УНН.
КИЇВ. 23 травня. УНН. Подвійна доза вакцин проти COVID-19 майже така ж ефективна проти “індійського” штаму коронавірусу, як і проти домінуючого штаму Великої Британії. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.
Дослідження, проведені експертами Служби громадської охорони здоров'я Англії, свідчать, що американська вакцина Pfizer і британська AstraZeneca досить ефективні проти індійського штаму COVID-19.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Розроблена британською фармакологічною компанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом вакцина від COVID-19 набагато менш ефективна проти нового штаму коронавірусу, виявленого в Південній Африці. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на власне дослідження, передає УНН.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. Перед запровадженням вакцини розробки Pfizer-BioNTech давали ефективність 95 %, але реальна її ефективність 98%. Про це під час пресконференції повідомила епідеміолог, доктор медичних наук, експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я з реагування на епідемічні загрози Наталія Виноград, передає УНН.
Генеральный директор Pfizer Альберт Бурла заявил, что для наиболее эффективной вакцинации от коронавируса, вероятно, необходимо будет привиться тремя дозами. Это следует сделать через 6-12 месяцев после последней инъекции.