КИЇВ. 19 квітня. УНН. У Парижі сотні активістів із захисту навколишнього середовища заблокували вхід в офісні будівлі в діловому кварталі La défense (\"Ля Дефанс\"), повідомляє УНН з посиланням на Еuronews.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Активісти міжнародної екологічної організації Greenpeace в понеділок забарикадували входи в штаб-квартиру нафтогазової корпорації BP в Лондоні. Про це повідомляє УНН з посиланням на публікацію організації місцевого підрозділу Greenpeace у Twitter.
КИЇВ. 30 листопада. УНН. Активісти з екологічного руху прорвалися на декілька кар’єрів з видобутку бурого вугілля й заблокували їхню інфраструктуру, вимагаючи негайно припинити використання вугілля. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
КИЇВ. 14 серпня. УНН. У ФРН активісти на знак протесту проти транспортної та кліматичної політики уряду заблокували колію, якою мав їхати потяг з новими автомобілями Volkswagen. Про це повідомляє УНН з посиланням на Zeit.
Екологічні демонстранти під час акції вилили бутафорську кров на сходах Трокадеро, щоб звернути увагу на прискорення темпів втрати біорізноманіття на Землі.
У Києві сьогодні, 14 грудня, замінували діловий центр \"Лагода\". Після анонімного повідомлення про мінування будівлю евакуювали.
Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.
Співробітники компаній, які знаходяться в діловому центрі, отримали повідомлення, що телеканал \"NewsOne\" замінували. Через це всіх просять залишити будівлю ділового центру...
Активісти проникли на територію теплоелектростанції поблизу Дортмунда та заблокували її інфраструктуру. Вони не згодні з положеннями проекту закону німецького уряду про відмову від вугільної енергетики.
На найбільшому в Північній Америці, 43-му Міжнародному кінофестивалі у Торонто (TIFF 2018) Фонд Ігоря Янковського та Держкіно України вперше організували діловий сніданок зі слоганом «Ukraine Is Your Destination».
КИЇВ. 15 травня. УНН. Всі мовні версії електронної енциклопедії Wikipedia на материковому Китаї були заблоковані з квітня цього року. Таку інформацію підтвердив фонд Вікімедіа (англ. Wikimedia Foundation), який підтримує інфраструктуру для роботи низки багатомовних краудсорсінгових вікі-проектів, передає УНН, посилаючись на BBC.
Тварини і так знаходяться на межі зникнення. А лісомисливське виробництво своїми діями довело їхнє середовище проживання до умов, абсолютно непридатних для життя.