Німецькі екоактивісти, обурені політикою уряду, заблокували потяг
2019-08-14 08:01
КИЇВ. 14 серпня. УНН. У ФРН активісти на знак протесту проти транспортної та кліматичної політики уряду заблокували колію, якою мав їхати потяг з новими автомобілями Volkswagen. Про це повідомляє УНН з посиланням на Zeit.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. У Парижі сотні активістів із захисту навколишнього середовища заблокували вхід в офісні будівлі в діловому кварталі La défense (\"Ля Дефанс\"), повідомляє УНН з посиланням на Еuronews.
КИЇВ. 30 листопада. УНН. Активісти з екологічного руху прорвалися на декілька кар’єрів з видобутку бурого вугілля й заблокували їхню інфраструктуру, вимагаючи негайно припинити використання вугілля. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Активісти міжнародної екологічної організації Greenpeace в понеділок забарикадували входи в штаб-квартиру нафтогазової корпорації BP в Лондоні. Про це повідомляє УНН з посиланням на публікацію організації місцевого підрозділу Greenpeace у Twitter.
КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Через скасування додаткових залізничних зупинок на території Сумської області близько десятка сумчан вийшли на залізничну колію і зупинили потяг приміського сполучення. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Національної поліції у Сумській області.
КИЇВ. 2 травня. УНН. Конституційний суд Косова заблокував виконання указу президента Хашима Тачі, яким він надав мандат для формування нового уряду Авдулахові Хоті. Про це повідомляє УНН з посиланням на Радіо Свобода.
Співголова партії \"Наш край\" Олександр Мазурчак назвав затримку з виплатою пенсій наслідком помилкової економічної політики Кабінету Міністрів України.
КИЇВ. 24 грудня. УНН. Поліція Вірменії в четвер під час акції протесту біля будівлі уряду затримала 69 активістів. Про це повідомляє УНН з посиланням на місцеві ЗМІ і федеральне російське агентство ТАСС.
Активісти проникли на територію теплоелектростанції поблизу Дортмунда та заблокували її інфраструктуру. Вони не згодні з положеннями проекту закону німецького уряду про відмову від вугільної енергетики.
Тварини і так знаходяться на межі зникнення. А лісомисливське виробництво своїми діями довело їхнє середовище проживання до умов, абсолютно непридатних для життя.
КИЇВ. 2 лютого. УНН. Понад сотня активістів, які виступають на захист клімату, на знак протесту проти проєкту закону німецького уряду про відмову від вугільної енергетики у неділю, 2 лютого, на кілька годин захопили теплоелектростанцію (ТЕС) у місті Даттельн неподалік від Дортмунда на заході країни. Про це повідомляє DW, передає УНН.