КИЇВ. 30 листопада. УНН. Уряд Японії відзвітував про рекордне з 1990 року скорочення викидів парникових газів, пов\'язуючи це з успішним впровадженням енергозбереження. Про це повідомляє УНН з посиланням на NHK.
В атмосфері парникові гази грають ту ж роль, що і скляні стінки оранжереї - пропускають частину сонячних променів і утримують їх над землею. Завдяки цьому тепло не розсіюється навколо всієї планети.
Країни ЄС можуть скоротити на 100 відсотків викиди парникових газів до 2050 року. Про це йдеться у стратегії захисту клімату, яку оприлюднила Єврокомісія.
КИЇВ. 1 січня. УНН. Закон, що регулює питання моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів з установок, розташованих на території України, відсьогодні вводиться в дію, передає УНН.
Європейський союз скоротив у минулому році викиди парникових газів на 3,7% при зростанні ВВП на 1,5%, повідомила в понеділок Єврокомісія в своєму річному звіті про боротьбу зі зміною клімату.
В Україні з 1 січня набув чинності закон \"Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів\". Це дозволить почати моніторинг за викидами парникових газів на промислових
Про це заявив голова Державної екологічної інспекції Андрій
За його словами, даний закон є важливою передумовою для здійснення заходів щодо боротьби зі зміною клімату,...
Внаслідок руйнування глобальної продовольчої системи, мільярди людей страждають або від переїдання, або від недоїдання, що веде планету у бік кліматичної катастрофи, за даними 130 національних академій медичних наук.
Вчені світу підрахували, що до 2030 року викиди парникових газів повинні скоротитися вдвічі, щоб збільшити шанси на обмеження глобального підвищення кліматичних температур.
КИЇВ. 28 лютого. УНН. Верховна Рада України прийняла в першому читанні та за основу законопроект про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. За відповідне рішення проголосували 243 народних депутатів, передає кореспондент...
КИЇВ. 12 грудня. УНН. Верховна Рада Україна ухвалила в цілому проект закону про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Відповідне рішення підтримали 335 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.