Національний банк в рамках організації загального процесу управління банками проблемними активами посилив вимоги щодо процесу списання знецінених фінансових активів банків за рахунок резервів під очікувані збитки.
Нацбанк України має намір здійснити перевірку якості активів банків після подолання кризи, яка надасть повнішу інформацію про розмір дефіциту капіталу, йдеться в меморандумі української влади Міжнародному валютному фонду (МВФ), оприлюдненому в четвер.
В Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявили, що в 2021 році будуть арештовані активи пов’язаних осіб виведених з ринку банків Дельта Банк, Фінанси та кредит, Імексбанк та Національний кредит.
Національний банк України визначив критерії для списання знецінених фінансових активів банків за рахунок резервів під очікувані збитки, що дозволить банкам позбавитися від непрацюючих кредитів.
Вкладникам проблемних банків не мають права відмовляти в компенсаціях, якщо їм перерахували кошти впритул до дати введення в фінустанові тимчасової адміністрації. Навіть якщо гроші надійшли за добу до її появи.
КИЇВ. 3 вересня. УНН. Протягом минулого тижня від продажу активів збанкрутілих банків було отримано 505 мільйонів гривень. Про це повідомили у пресслужбі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, передає УНН.
КИЇВ. 25 червня. УНН. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб протягом минулого тижня продав активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 66,42 млн грн, з яких 30,58 млн грн становлять права вимоги за кредитами, 35,73 млн грн – аукціони з реалізації основних засобів банків. Про це повідомили у прес-службі ФГВФО, передає УНН.
КИЇВ. 16 липня. УНН. Протягом минулого тижня сума реалізації активів банків, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, становила понад 60,79 млн грн. Про це УНН повідомили у прес-службі Фонду.
КИЇВ. 30 липня. УНН. Минулого тижня ФГВФО продав активів банків, що ліквідуються, на суму 82,89 млн грн, передає УНН з посиланням на повідомлення Фонду.