Столична влада працює над тим, щоби у Києві з’явився Меморіальний центр жертвам Голокосту «Бабин Яр», який стане музеєм пам’яті на місці страшного злочину і трагедії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, повідомляє прес-служба...
Про ідею створення Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" та своє ставлення до проєкту очільник Києва розповів міським депутатам на закритому засіданні Київради.
29 вересня 2016 року у Києві відбулось публічне підписання Декларації наміру про створення Меморіального центру жертв Голокосту \"Бабин Яр\", робота над проектом якого може розпочатися вже 2017-го року, а відкриття планується до 80-х роковин масових вбивств у Бабиному...
«Ми згадали радянську історію про Лаврентія Берію. Коли його судили, він постійно підкреслював, що був жертвою Сталіна. Звісно, він вбив багатьох» – Лебедєв
У роботі над концепцією брала участь всесвітньо відома художниця-перформансістка Марина Абрамович, яка увійшла до групи 22 визнаних архітекторів, істориків, музейних кураторів, художників і дослідників Голокосту.
КИЇВ. 29 вересня. УНН. Люди не повинні забувати жертв шокуючих і жорстоких масових вбивств у Бабиному Яру. Про це йдеться у зверненні Посольства США у зв’язку з 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру в Twitter, передає УНН.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр», у співробітництві з United States Holocaust Memorial Museum та за підтримки ЮНЕСКО, 15 листопада організовує у Києві семінар «Голокост: факти, меморіалізація, уроки».
Україно-ізраїльські відносини в питанні протидії антисемітизму стали предметом зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з головою Наглядової ради благодійного фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр», головою Інституту вивчення глобального антисемітизму та політики Натаном Щаранським. Про це повідомляє Посольство на своїй сторінці в соцмережі Facebook.