Про ідею створення Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" та своє ставлення до проєкту очільник Києва розповів міським депутатам на закритому засіданні Київради.
У роботі над концепцією брала участь всесвітньо відома художниця-перформансістка Марина Абрамович, яка увійшла до групи 22 визнаних архітекторів, істориків, музейних кураторів, художників і дослідників Голокосту.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр», у співробітництві з United States Holocaust Memorial Museum та за підтримки ЮНЕСКО, 15 листопада організовує у Києві семінар «Голокост: факти, меморіалізація, уроки».
Мер Києва Віталій Кличко в 79-ті роковини трагедії у Бабиному Яру наголосив, що Меморіальний центр Голокосту \"Бабин Яр\" у столиці буде створено, і пообіцяв докласти всіх зусиль для реалізації цього проекту.
КИЇВ. 27 січня. УНН. Український інститут національної пам’яті презентує інтерактивний підручник \"Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя\". Про це повідомляє Український інститут національної пам’яті, повідомляє...
На базі Меморіального центру Голокосту \"Бабин Яр\" створено два науково-дослідних інститути: Інститут дослідження території та ландшафту пам\'яті Бабиного Яру та Інститут історії Голокосту в Україні та Східній Європі, повідомили в Меморіалі.
КИЇВ. 1 травня. УНН. На базі Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” створено два науково-дослідні інститути: Інститут дослідження території та ландшафту пам’яті Бабиного Яру та Інститут історії Голокосту в Україні і Східній Європі. Про це УНН повідомили у пресслужбі Центру.