29 липня президент Володимир Зеленський провів відеоконференцію з членами наглядової ради фонду "Меморіал Голокосту "Бабин Яр", в ході якої глава держави підтримав зведення цього меморіалу в Києві.
У роботі над концепцією брала участь всесвітньо відома художниця-перформансістка Марина Абрамович, яка увійшла до групи 22 визнаних архітекторів, істориків, музейних кураторів, художників і дослідників Голокосту.
Про ідею створення Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" та своє ставлення до проєкту очільник Києва розповів міським депутатам на закритому засіданні Київради.
КИЇВ. 29 липня. УНН. Президент України Володимир Зеленський провів відеоконференцію з членами наглядової ради фонду \"Меморіал Голокосту \"Бабин Яр\" щодо будівництва меморіалу у Києві. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу ОП.
Мер Києва Віталій Кличко в 79-ті роковини трагедії у Бабиному Яру наголосив, що Меморіальний центр Голокосту \"Бабин Яр\" у столиці буде створено, і пообіцяв докласти всіх зусиль для реалізації цього проекту.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр», у співробітництві з United States Holocaust Memorial Museum та за підтримки ЮНЕСКО, 15 листопада організовує у Києві семінар «Голокост: факти, меморіалізація, уроки».
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак очилить робочу групу з координації будівництва меморіалу «Бабин Яр» у Києві. Про це повідомили видання «Українська правда» та «РБК-Україна» з посиланням на Офіс президента та речницю Єрмака Дар’ю
За словами речниці голови ОП, Єрмак також буде координувати підготовку до 80-х роковин
Читайте також: «Проблема – не в Хржановському,...
КИЇВ. 23 червня. УНН. Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко анонсував відкриття державного меморіалу “Бабин Яр” на 2021 рік. Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова”, передає УНН.
Міський голова Києва Віталій Кличко зустрівся та поспілкувався з Праведниками Бабиного Яру та їхніми родинами на традиційному пам’ятному заході в КМДА. Кличко зазначив, що сьогодні у світі близько двох тисяч Праведників, майже триста з них мешкають в Україні. 52 живуть у Києві, а столична влада докладає всіх зусиль, аби подвиг Праведників не був...
На базі Меморіального центру Голокосту \"Бабин Яр\" створено два науково-дослідних інститути: Інститут дослідження території та ландшафту пам\'яті Бабиного Яру та Інститут історії Голокосту в Україні та Східній Європі, повідомили в Меморіалі.