Українці довіряють ЄС більше, ніж ООН та НАТО - опитування
2017-10-05 17:01
КИЇВ. 5 жовтня. УНН. За результатами опитування 58% громадян України висловили довіру до ЄС. Такими є результати опитування проекту ЄС \"Східне партнерство\", передає УНН.
КИЇВ. 28 квітня. УНН. Українці більшою мірою довіряють Головному санітарному лікарю України Віктору Ляшку, аніж очільнику МОЗ Максиму Степанову. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою \"Рейтинг\" 24-25 квітня поточного року, передає УНН.
КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Українці стали довіряти волонтерам та ветеранам АТО більше, ніж Президенту України та армії. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи \"Рейтинг\", передає УНН.
Більшість українців підтримує вступ країни до Європейського Союзу, тоді як на приєднання до НАТО згодні менше половини, але їх кількість усе-таки переважає над противниками.
Рівень довіри до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова перевищує довіру до президента України Володимира Зеленського, свідчать дані дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 29 січня до 3 лютого.
Українці більше довіряють Олександру Лукашенку, ніж президенту США Джо Байдену, президенту Франції Емманюелю Макрону та президенту Росії Володимиру Путіну, йдеться в дослідженні Київського міжнародного інституту
Лукашенку, президентство якого не визнають країни Заходу, довіряють 36%, Байдену – 26,7%, Макрону – 26,2%, Путіну –
Водночас за балансом «довіри-недовіри» лідирують...
Київ. 28 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Більшість українців підтримує вступ країни до Європейського Союзу, тоді як на приєднання до НАТО згодні менше половини, але їх кількість усе-таки переважає над противниками, зазначає директор соціологічної компанії Seetarget Олексій Боровський, посилаючись на результати проведеного компанією соціологічного...
Професійні правники більше ніж на 10% довіряють судовій владі, ніж органам прокуратури, а також антикорупційним інститутам. Про це йдеться в результатах «Опитування професійних юристів – учасників судових проваджень, що не є суддями або працівниками апарату суду», проведеного у вересні 2018 року за ініціативою Програми USAID Реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що оприлюднене 12...
КИЇВ. 3 лютого. УНН. Згідно з опитуванням проведеним Київським міжнародним інститутом соціології з 27 січня по 1 лютого, 59,6% громадян не довіряє нинішньому Главі держави, у той час, як довіряє лише 35,6%. Про це повідомляє УНН з посиланням на оприлюднену сьогодні інформацію КМІС.
Українці, які брали участь у судових засіданнях, удвічі більше довіряють судам, ніж пасивні споживачі новин, свідчать результати Всеукраїнського опитування громадян про незалежність і підзвітність судової влади і сприйняття судової реформи, а також \"Опитування професійних юристів - учасників судових проваджень , які не є суддями або працівниками апарату суду\", що провела у вересні 2018 року...
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Громадяни України найбільше довіряють Збройним силам України, церкві, Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС). При цьому найбільший рівень недовіри в українців до чиновників, судів та російським ЗМІ. Про це свідчать результати дослідження проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада...
Президент України Володимир Зеленський наголошує, що українці сьогодні найбільше довіряють армії, яка захистила незалежність країни після початку війни на Донбасі та анексії Криму Російською Федерацією.
Церква в Україні має досить високий рівень довіри - 63%. Про це йдеться в оприлюднених результатах дослідження, яке провела служба Центру Разумкова з 6 по 11 вересня 2019 року.
КИЇВ. 28 вересня. УНН. За останній рік зросла кількість українських громадян, які подорожують до країн ЄС, - із 12% у жовтні 2017 року до майже 17% станом на серпень 2018 року. Про це йдеться у дослідженні фонду \"Демократичні ініціативи\" імені Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології, передає...
Київ. 11 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Громадяни України найбільше довіряють волонтерам (65,5%), церкві (56,9%) і Збройним силам України (53,1%), свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).