США та Японія оголосили про амбітні плани щодо скорочення викидів парникових газів
2021-04-22 15:31
КИЇВ. 22 квітня. УНН. Сполучені Штати Америки та Японія заявили про амбітні плани щодо скорочення викидів парникових газів до 2030 року. Про це пише УНН з посиланням на заяви представників урядів двох країн.
В Україні з 1 січня набув чинності закон \"Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів\". Це дозволить почати моніторинг за викидами парникових газів на промислових
Про це заявив голова Державної екологічної інспекції Андрій
За його словами, даний закон є важливою передумовою для здійснення заходів щодо боротьби зі зміною клімату,...
КИЇВ. 12 грудня. УНН. Верховна Рада Україна ухвалила в цілому проект закону про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Відповідне рішення підтримали 335 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 14 грудня. УНН. У столиці Перу Лімі на конференції, присвяченій кліматичним змінам, після напружених переговорів делегати більше 190 держав дійшли згоди щодо скорочення викидів парникових газів, передає УНН з посиланням на...
У столиці Перу Лімі на конференції, присвяченій кліматичним змінам, після напружених переговорів делегати більше 190 держав дійшли згоди щодо скорочення викидів парникових газів.
Представники понад 150 країн світу 15 жовтня на зустрічі в Руанді досягли угоди щодо скорочення використання гідрофторвуглецевих сполук – потужних парникових газів, які використовуються в холодильниках і...
Уряд розглянув та схвалив законопроект Міністерства екології та природних ресурсів України «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів».
Україні знадобиться щонайменше EUR102 млрд до 2030 року для реалізації запропонованого Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів проекту Другого національно певного внеску (НОВ2) до Паризької угоди, що передбачає зниження викидів парникових газів (ПГ) на 65% порівняно з 1990 роком.
Внаслідок руйнування глобальної продовольчої системи, мільярди людей страждають або від переїдання, або від недоїдання, що веде планету у бік кліматичної катастрофи, за даними 130 національних академій медичних наук.