Прилад, який назвали синтезатор Норімакі, допомагає відчути п\'ять смаків. Пристрій допоможе тим, хто сидить на дієті. В основі технології лежить електрофорез.
Інженери з Сінгапура та США створили палички для їжі та миску для супу, які стимулюють смакові рецептори та завдяки цьому змінюють сприйняття людиною смаку продуктів.
Нідерландські вчені з Делфтського технічного університету спільно з компанією Gazelle сконструювали прототип електричного велосипеда, обладнаний системою стабілізації власної розробки.
Microsoft представила поліпшену версію віртуальної реальності для сліпих. У ній користувачі можуть рухати віртуальної тростиною не тільки в горизонтальній площині, а й піднімати і опускати її. Це дозволило багатьом учасникам тестування пройти необхідний ділянку без зіткнень.
Двоє молодих вчених Міранда Венг (Miranda Wang) і Джіні Яо (Jeanny Yao) спеціально створили бактерію, яка може розкладати пластик на більш прості полімери і вуглекислий газ.
Каліфорнійський стартап Selpic раніше випустив портативні принтери Selpic S1 і S1+. Новий продукт від компанії - Selpic P1 може задовольнити всі потреби друку, стверджує бренд.
Індійська компанія Lava провела презентацію незвичайного гаджета Lava MyZ, званого першим в світі смартфоном-конструктором з можливістю вибору характеристик. Новинка обладнана IPS-дисплеєм діагоналлю6,5 дюйма і розширенням HD +.
КИЇВ. 24 вересня. УНН. Творці порталу Ganbreeder, який дозволяє змішувати безліч зображень, випустили оновлену версію сервісу Artbreeder. На відміну від попередньої версії тут користувач зможе створити власного персонажа пейзаж, чи будь-що інше, пише УНН.
Такі VR гарнітури, як Oculus Quest 2 і Valve Index, можуть похизуватися своєю графічною точністю. Однак вони не дають можливості “доторкнутися” до об’єктів віртуальної реальності, що може знадобитися під час гри в Half-Life: Alyx, наприклад. Microsoft готова це виправити.
Інженери із Disney Research створили робота, який вміє виконувати переворот в польоті з троса. Як зазначається, такі роботи згодом можуть замінити у цій професії людей.
Генетики з США і Великобританії відкрили незвичайний набір генів, який визначає те, наскільки «смачним» буде здаватися носій для комарів та інших кровоссальних комах.