КИЇВ. 18 січня. УНН. Станом на 17 січня 2020 року до Верховної Ради України не надходило пропозицій про будь-які зміни до закону про українську мову як державну, але процес розгляду законодавчих ініціатив триває. Про це розповів голова ВРУ Дмитро Разумков під час інтерв’ю в ефірі телеканалу “Україна”, передає кореспондент УНН.
Представники МЗС та Міносвіти двох країн домовилися про зустріч в червні. У переговорах також візьмуть участь представники угорської громади Закарпаття.
Громадяни повинні знати, що законопроект про мову не стосується їхнього приватного й релігійного життя. Тобто, якщо ви у своєму Фейсбуці або зі своїми рідними, близькими, або з колегами захочете розмовляти будь-якою мовою, чи то польською, чи китайською, чи російською, то ніхто вас за це не буде карати, таврувати і висилати до Сибіру. Це треба...
КИЇВ. 3 листопада. УНН. Велика палата Конституційного Суду України сьогодні, 3 листопада, розглядала справу за конституційним поданням 51 народного депутата щодо конституційності закону про українську мову, однак, не ухвалила рішенні і продовжить його розгляд на одному з наступних засідань. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу КСУ.
Конституційний Суд України (КС) спростовує інформацію, поширену в ЗМІ, щодо скасування закону про українську мову 3 листопада, повідомляє прес-служба КС.
Внесення змін до закону про державну мову перебуває в компетенції президента України Володимира Зеленського, підкреслює глава партії \"Слуга народу\" Дмитро Разумков.
Україна має намір втілити частину рекомендацій Венеціанської комісії щодо закону про захист державної мови. Про це на прес-конференції заявила уповноважений із захисту державної мови Тетяна Монахова, передає кореспондент РБК-Україна.
Зокрема, Монахова підкреслила, що Венеціанська комісія погодилася з правом на захист та популяризацію української мови...
Велика палата Конституційного Суду України на засіданні у вівторок розглянула подання щодо конституційності закону про державну мову, рішення не ухвалено, повідомили агентству \"Інтерфакс-Україна\" в прес-службі КС.
Зараз у Верховній Раді є кілька авторських груп, які пропонують різні законопроекти у сфері мови. Важливо, щоб ці авторські групи об’єдналися і запропонували такий законопроект, який не поділить парламент, відповідно, не поділить суспільство між різними політичними силами, які напередодні виборів будуть змагатися одне з одним на підставі мовного...