Конституційний Суд України (КС) спростовує інформацію, поширену в ЗМІ, щодо скасування закону про українську мову 3 листопада, повідомляє прес-служба КС.
КИЇВ. 3 листопада. УНН. Велика палата Конституційного Суду України сьогодні, 3 листопада, розглядала справу за конституційним поданням 51 народного депутата щодо конституційності закону про українську мову, однак, не ухвалила рішенні і продовжить його розгляд на одному з наступних засідань. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу КСУ.
КИЇВ. 11 березня. УНН. Цього тижня парламентарі мають плідно попрацювати над законом про мови із тим, щоб розглянути більше 2000 правок до нього. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій під час погоджувальної ради у парламенті, передає кореспондент...
Конституційний суд України звернувся до Венеційської комісії щодо надання висновку про конституційність законопроекту №1027 щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України. Про це РБК-Україна повідомила речник КСУ Наталія
КСУ направив комісії відповідного
\"Суддя-доповідач поінформував, що на ім'я президента Європейської комісії за...
Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні надала українській владі свої рекомендації до закону \"Про забезпечення функціонування української мови як державної\", повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.
КИЇВ. 9 липня. УНН. Велика Палата Конституційного суду України у четвер продовжила розгляд справи за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо конституційності Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 7 липня. УНН. Велика Палата Конституційного суду України почала розгляд справи за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо конституційності Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Про це повідомляє кореспондент УНН.
Закон \"Про функціонування української мови як державної\" опублікований в четвер на сайті офіційного видання Верховної Ради - газети \"Голос України\". Закон, за винятком окремих його положень, почне діяти через два місяці після публікації.
Європейська Комісія має намір вивчити й дати свою оцінку ухваленому Верховною Радою України закону про функціонування української мови як державної, сказала речник високого представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні Майя Косьянчич.