НБУ проти ідеї емісії гривни для покриття дефіциту бюджету: не хоче випускати “джина”
2020-04-13 15:31
КИЇВ. 13 квітня. УНН. Національний банк проти того, аби знову випускати з пляшки “джина інфляції та девальвації”. Про це у відеозверненні заявив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб, передає УНН.
Міністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 20 жовтня 2020 року залучило до державного бюджету 7,154 млрд грн.
КИЇВ. 5 листопада. УНН. Міністерство фінансів опрацьовуватиме питання покриття дефіциту Державного бюджету на 2021 рік, розглядає варіант заміщення внутрішніх джерел запозичення зовнішніми і за рахунок приватизації. Про це сказав міністр фінансів України Сергій Марченко, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 1 лютого. УНН. У грудні 2018 року Державний бюджет виконано зі значним дефіцитом обсягом 59,1 млрд грн передусім через традиційно значні обсяги видатків наприкінці року, тоді як зростання доходів залишалося порівняно помірним. Значним був і дефіцит зведеного бюджету за підсумками 2018 року - 67,8 млрд грн. Про це йдеться у макроекономічному та монетарному огляді Національного банку...
КИЇВ. 12 грудня. УНН. Велика частина пожертвувань для бідних, які щорічно надходять від католиків з усього світу в фонд Ватикану, використовуються для покриття дефіциту державного бюджету. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Wall Street Journal.
Міністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 12 травня 2020 року залучило до державного бюджету 19,390 млрд грн.
Фінансування дефіциту державного бюджету через емісію гривні, яке призвело до негативних наслідків для економіки країни і в 90-х роках, і у 2008-му і в 2014 роках, – це шлях у нікуди, вважає заступник глави Національного банку України (НБУ) Дмитро Сологуб.
КИЕВ. 13 апреля. УНН. Национальный банк против того, чтобы снова выпускать из бутылки \"джинна инфляции и девальвации\". Об этом в видеообращении заявил заместитель главы НБУ Дмитрий Сологуб, передает УНН.
Дефіцит валютних надходжень до України у 2021 році буде компенсований за рахунок запозичень у Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних партнерів. Курс втримається на рівні 29,1 гривень за долар.