Міністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 20 жовтня 2020 року залучило до державного бюджету 7,154 млрд грн.
Прем\'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що непідйомний дефіцит Держбюджету 2020 року є міфом. Про це він сказав під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 16 вересня. УНН. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що непідйомний дефіцит Держбюджету 2020 року є міфом. Про це він сказав під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 1 лютого. УНН. У грудні 2018 року Державний бюджет виконано зі значним дефіцитом обсягом 59,1 млрд грн передусім через традиційно значні обсяги видатків наприкінці року, тоді як зростання доходів залишалося порівняно помірним. Значним був і дефіцит зведеного бюджету за підсумками 2018 року - 67,8 млрд грн. Про це йдеться у макроекономічному та монетарному огляді Національного банку...
Міжнародний валютний фонд підтримує зміни до державного бюджету України на 2020 рік, якими дефіцит бюджету збільшений утричі - майже до 300 млрд гривень.
Україна може виконати державний бюджет за 2018 рік з дефіцитом на рівні 2,5% від валового внутрішнього продукту, як того вимагає Міжнародний валютний фонд.
Міністерство охорони здоров\'я України має намір представити план подолання дефіциту бюджету психіатричних лікарень, який дасть змогу їм працювати в умовах медреформи, повідомив міністр Максим Степанов.
КИЇВ. 13 квітня. УНН. Національний банк проти того, аби знову випускати з пляшки “джина інфляції та девальвації”. Про це у відеозверненні заявив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб, передає УНН.
КИЇВ. 5 листопада. УНН. Міністерство фінансів опрацьовуватиме питання покриття дефіциту Державного бюджету на 2021 рік, розглядає варіант заміщення внутрішніх джерел запозичення зовнішніми і за рахунок приватизації. Про це сказав міністр фінансів України Сергій Марченко, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 11 лютого. УНН. Міжнародний валютний фонд пропонує українській стороні встановити мету дефіциту Державного бюджету 2022 року на рівні 3,5% ВВП. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв\'ю журналу \"Корреспондент\", передає УНН.
Фінансування дефіциту державного бюджету через емісію гривні, яке призвело до негативних наслідків для економіки країни і в 90-х роках, і у 2008-му і в 2014 роках, – це шлях у нікуди, вважає заступник глави Національного банку України (НБУ) Дмитро Сологуб.