Викладачі та студенти, які мають вдома 3D-принтери, об\'єдналися і розпочали виготовлення таких необхідних медикам масок. Готові вироби відразу доставляють в лікарні.
Стартап Relativity Space готовий об\'єднати міць штучного інтелекту і 3D-друку для створення ракети. Компанія володіє великими металевими 3D-принтерами, які роблять це реальністю.
Фахівці доопрацьовують макет респіратора, який буде щільно прилягати до обличчя і його можна використовувати багаторазово. Виробництво таких захисних засобів обійдеться дешевше, ніж робити їх на заводах.
Нові технології 3D-друку здатні творити справжні чудеса. Це і бунки, і дешеве м\'ясо для космонавтів, і людські органи. Стартап з Німеччини повідомляє, що надрукував спортивний електромобіль з автономним управлінням.
Французька компанія Bugatti Automobiles провела перші випробування елементу гальмівного механізму (каліпера), надрукованого на 3D-принтері. Елемент витримав всі перевірки, пише видання Motor1.
У Китаї фахівці компанії Winsun на 3D-принтері роздрукували 500-метрову стіну для захисту від повеней. Цей найбільший об\'єкт з\'явиться в місті Сучжоу.