Стартап Relativity Space готовий об\'єднати міць штучного інтелекту і 3D-друку для створення ракети. Компанія володіє великими металевими 3D-принтерами, які роблять це реальністю.
Нові технології 3D-друку здатні творити справжні чудеса. Це і бунки, і дешеве м\'ясо для космонавтів, і людські органи. Стартап з Німеччини повідомляє, що надрукував спортивний електромобіль з автономним управлінням.
Викладачі та студенти, які мають вдома 3D-принтери, об\'єдналися і розпочали виготовлення таких необхідних медикам масок. Готові вироби відразу доставляють в лікарні.
Фахівці доопрацьовують макет респіратора, який буде щільно прилягати до обличчя і його можна використовувати багаторазово. Виробництво таких захисних засобів обійдеться дешевше, ніж робити їх на заводах.
Італійська компанія з виробництва 3D-принтерів розробила і надрукувала 100 рятувальних респіраторних клапанів за 24 години для лікарні, в якій вони закінчилися. Клапан з\'єднує пацієнтів інтенсивної терапії з дихальними апаратами.
Технологія 3D-друку стає все більш популярною. Наприклад, американська компанія Czinger надрукує надпотужний суперкар за $ 1,7 мільйона. Вирішивши не відставати від сучасних тенденцій, невеликий італійський стартап представив першу в світі човен зі скловолокна, повністю надруковану на 3D-принтері.