Життя на Землі могло зародитися зовсім не в океанах, а в маленьких ставках глибиною не більше десяти сантиметрів, з’ясували вчені з Массачусетського технологічного університету. За даними досліджень, саме в дрібних водоймах накопичувалась найбільша кількість азоту і виникали оптимальні умови для його взаємодії з іншими молекулами.
У журналі «Science» з’явилася стаття, в якій вчені привели свої висновки щодо структури межі верхньої мантії планети і нижньої. Як виявилося, мантія покрита масивними гірськими піками і глибокими ущелинами.
Науковці із космічного агентства NASA виявили на поверхні Марсу гігантське родовище льоду, яке приховане під щільним шаром пилу та землі. Це відкриття доводить, що колись давно на Червоній планеті була вода.
Незвичне відкриття зробили Вчені з Швеції, Австралії і США. Вони провели аналіз зразків місячного ґрунту, зібраного під час місії «Аполлон-14», і виявили там частинки матеріалів, які не могли бути утворені на Місяці.
Вчені зі Смітсонівського інституту тропічних досліджень (США) виявили ряд нових видів личинок форонид. При цьому як виглядають дорослі форми цих істот – невідомо.