Дослідники у Південній Австралії виявили найдавнішу істоту планети Земля. Як стверджують вчені, воно оселилося на нашій планеті раніше всіх – майже 700 мільйонів років тому.
Хребетні тварини, які здатні розвивати високу швидкість, залежать від таких білків, як актин і міозин. Останній – один з головних компонентів м’язових волокон, він становить від 40 до 60 відсотків від загальної кількості білків м’язів. Однак червоподібні істоти Spirostomum ambiguum, що досягають в довжину всього чотирьох міліметрів, не мають у ньому потреби, і при цьому вони здатні рухатися з...
Життя на Землі могло зародитися зовсім не в океанах, а в маленьких ставках глибиною не більше десяти сантиметрів, з’ясували вчені з Массачусетського технологічного університету. За даними досліджень, саме в дрібних водоймах накопичувалась найбільша кількість азоту і виникали оптимальні умови для його взаємодії з іншими молекулами.
Вчені прийшли до висновку, що в нашій Сонячній системі могла бути ще одна планета. Але її «вигнав» Юпітер, який імовірно мав більш сильне гравітаційне поле.
Вчені прийшли до висновку, що в нашій Сонячній системі могла бути ще одна планета. Але її «вигнав» Юпітер, який імовірно мав більш сильне гравітаційне поле.
У журналі «Science» з’явилася стаття, в якій вчені привели свої висновки щодо структури межі верхньої мантії планети і нижньої. Як виявилося, мантія покрита масивними гірськими піками і глибокими ущелинами.
На сході Туркменістану фахівці виявили невідому науці «печерну» істоту, яку назвали Turkmenocampa mirabilis, де перше буквосполучення символізує місце проживання, а друге в перекладі на українську мову звучить: «неймовірний».