Незвичне відкриття зробили Вчені з Швеції, Австралії і США. Вони провели аналіз зразків місячного ґрунту, зібраного під час місії «Аполлон-14», і виявили там частинки матеріалів, які не могли бути утворені на Місяці.
Життя на Землі могло зародитися зовсім не в океанах, а в маленьких ставках глибиною не більше десяти сантиметрів, з’ясували вчені з Массачусетського технологічного університету. За даними досліджень, саме в дрібних водоймах накопичувалась найбільша кількість азоту і виникали оптимальні умови для його взаємодії з іншими молекулами.
У журналі «Science» з’явилася стаття, в якій вчені привели свої висновки щодо структури межі верхньої мантії планети і нижньої. Як виявилося, мантія покрита масивними гірськими піками і глибокими ущелинами.
У Кувейті польські археологи разом з місцевими колегами виявили в пустелі найдавніший храм Перської затоки віком понад 7 тисяч років. Вчені кажуть, що це – сенсація, оскільки другий найстаріший храм у цьому регіоні на кілька тисяч років молодший за...