КИЇВ. 21 грудня. УНН. Китайський місяцехід “Юйту-2” в суботу відновив роботу з вивчення зворотного боку природного супутника Землі. Про це повідомив Центр з дослідження Місяця і космічних програм (CLEP) Національного космічного управління КНР, пише УНН.
Китайський космічний зонд \"Чан\'є-4\" у четвер успішно сів на зворотному боці Місяця, ставши першим космічним апаратом, який здійснив м\'яку посадку на боці Місяця, якого не видно з Землі, передає агентство Associated Press.
Chang\'e-4 став першим космічним апаратом в історії, що сів на поверхню темної сторони Місяця. Зонд проведе радіоастрономічні спостереження і дослідження структури і складу місячної поверхні.
КИЇВ. 16 серпня. УНН. Китайський посадковий модуль і місяцехід для зонда \"Чан\'е-4\", який, як очікується, приземлиться на зворотному боці Місяця вже в цьому році, представили публіці. Про це повідомляє УНН з посиланням на...
КИЇВ. 3 січня. УНН. Китайське національне космічне управління (CNSA) опублікувало фотографії, зроблені космічним апаратом “Чаньє-4” при посадці на зворотний бік Місяця. Про це повідомляється на сайті управління, передає УНН з посиланням також на видання South China Morning...
КИЇВ. 6 грудня. УНН. Злітний модуль китайської автоматичної станції \"Чан\'е-5\" зі зразками зібраного місячного ґрунту успішно зістикувався з орбітальним комплексом, який обертається на навколомісячній орбіті. Про це в неділю, 6 грудня, повідомило Національне космічне управління Китаю (CNSA), передає УНН із посиланням на DW.
Головна мета місії - знайти можливі ознаки життя на Марсі, а також допомогти вченим зрозуміти, чи зможуть умови на Марсі змінитися в майбутньому так, щоб він став придатним для життя людей.