RU
 

Зонд КНР показав Землю і зворотний бік Місяця

Корреспондент.net,  5 січня 2019, 14:59
0
1712
Зонд КНР показав Землю і зворотний бік Місяця
Фото: Zhejiang University
Нові фотографії Землі і Місяця

Queqiao знаходиться на гало-орбіті навколо точки Лагранжа L2 системи Земля-Місяць, на відстані приблизно 65-80 тисяч кілометрів від поверхні Місяця.

Китайський космічний апарат Queqiao, призначений для ретрансляції сигналів місячного зонда Чаньє-4, надіслав на Землю фотографії нашої планети і зворотного боку Місяця, йдеться в повідомленні Чжецзянського Університету.

Queqiao знаходиться на гало-орбіті навколо точки Лагранжа L2 системи Земля-Місяць, на відстані приблизно 65-80 тисяч кілометрів від поверхні Місяця і оснащений 4,2-метровою параболічною антеною.

На борту супутника, крім радіокомплексу, встановлений інструмент NCFE (Netherlands-China Low-Frequency Explorer), який проводить пошук низькочастотного радіовипромінювання з раннього Всесвіту і лазерний далекомір для визначення відстані до Місяця.

Вояджери першими залишили Сонячну систему

Оптичні камери, встановлені на борту апарату, змогли отримати кілька знімків, які згодом були передані на Землю. На них видно Землю і зворотну сторону Місяця, вкритий кратерами і темними плямами місячних озер і морів, крім того на один зі знімків потрапила антена інструменту NCFE.

3 січня китайський космічний апарат Чаньє-4 вперше в історії людства успішно приземлився на зворотному боці Місяця в рамках Місячної програми Китаю. Місяцехід тоді надіслав перші фотографії супутника Землі.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

 

космос
У лютому 2022 році РФ запустила в космос ядерний супутник - ЗМІ
NASA призначило першого керівника з питань штучного інтелекту
Астрономи виявили планету, на якій постійно вивергаються вулкани
SpaceX готує четвертий запуск корабля Starship
На Землю обрушилася потужна магнітна буря
ТЕГИ: космосЛунаЗемляпланетафото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі